Kjo foto e ëmbël e Elita Rudit shtatzënë, do ju zbukurojë pasditen!

Tani që u bë publike, se Elita Rudi dhe Gjiko do bëhen prindër, moderatorja nuk ngurron të postoj shpesh herë foto me barkun e rrumbullakosur.

Këtë herë, Elita ka postuar një foto shumë të veçantë. Në foto shfaqen mbesat e saj, të cilat po i puthin barkun moderators.

LEXO DHE :  Rindërtimi/ Rama jep lajmin e mirë: SHBA do ta rrisë shumën e dhuruar, në Bruksel

Është një nga fotot më të bukura që tregon dashuri të pakushtëzuar, dhe Elita zgjodhi ta ndante më të gjithë ndjekësit e saj në Instagram./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.