Ja si do të jetë moti sot!

Pjesa e parë e ditës do të karakterizohet nga moti i kthjellët dhe vranësira të lehta në zonat malore. Por duke filluar nga orët e pasdites dhe mbrëmjes, vranësirat do të shtohen kryesisht në veri të vendit duke sjellë reshje shiu dhe dëbore në këto zona.

LEXO DHE :  Të dënuar në Itali për trafikim droge/ Ja kujt i kërkon OFL, deklarimin e pasurisë!

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes, por mbeten të pandryshuara në mesditë, duke luhatur vlerat minimale dhe maksimale, nga -1 gradë celsius deri në 15 gradë celsius./E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.