Ja si do të jetë moti sot!

Kushtet e qëndrueshme dhe moti i kthjellët mbetet prezent në vendin tonë, ku gjatë paradites vranësirat e lehta do të jenë të spostuara në zonat malore. Gjatë pjesës së dytë të ditës, vranësirat kalimtare do të shfaqen dhe në zonat e ulëta të Shqipërisë

LEXO DHE :  Ja si duken të famshmet pa make-up!

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes, por do të ulen në mesditë duke luhatur vlerat minimale dhe maksimale nga -2 gradë celsius deri në 15 gradë celsius./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.