Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Ja si do të duket shtëpia juaj nëse e dekoroni sipas shenjës së horoskopit!

Ja si do të duket shtëpia juaj nëse e dekoroni sipas shenjës

Bricjapi (22 dhjetor - 19 janar)

Golden, green and grey accents in contemporary living room interior

Mbizotërojnë ngjyrat e gjelbra, të bardha dhe gri.

Ujori (20 janar - 18 shkurt)

Modern living room blue armchair and white classic pattern wall. Wooden cabinet black coffee table and home decoration.

Si ujor që jeni keni dëshirë vetëm të thyeni rregullat. Keni më shumë dëshirë që në shtëpinë tuja, të mbizotërojnë ngjyrat që të falin qetësi: blu dhe gri.

Peshqit (19 Shkurt - 20 Mars)

Scandi style living room interior with teal accent cushions

A ka mundësi që për personat që i përkasin shenjës së peshqve shtëpia të jetë në çdo cep e bardhë? Ky është modeli i preferuar për ta, ku ndjehen më së shumti komod.

Dashi (21 Mars - 19 Prill)

red

Kjo shenjë e zjarrtë, nuk është komode në një ambient me ngjyra të çelëta, ndaj natyrës së tyre energjike, i përshtatet një shtëpi mbushur me nuanca. Mbi të gjitha, çdo detaj të jetë i personalizuar.

Demi (20 Prill - 20 maj)

Stunning Dining room and Kitchen in New Luxury Home. Wood beams and elegant pendant lights accent the beautiful open floor plan, dining room, and kitchen.

Shenja e demit, tërhiqet më shumë nga ngjyrat e tokës, dhe ato të gjelbra.

Binjakët (21 maj - 20 qershor)

Stunning Dining room and Kitchen in New Luxury Home. Wood beams and elegant pendant lights accent the beautiful open floor plan, dining room, and kitchen.

Një kuzhinë super e madhe do t'i shkonte për shtat shenjës së binjakëve.

Gaforrja(21 qershor-22 korrik)

white

Detajet antike, dhe ngjyrat e çelëta janë të preferuarat e shenjës së gaforres.

Luani (23 korrik - 22 gusht)

green

Shtëpi si një kështjellë, është dëshira e përjetshme e shenjës së luanit.

Virgjëresha (23 gusht - 22 shtator)

read

Një shtëpi modeste, me ngjyrat e tokës do të ishte perfekte për këtë shenjë.

Peshorja (23 Shtator - 22 Tetor)

couch

Elegancë, stil, ngjyra të lehta dhe mobilie të areduara me kujdes i shkon për shtat personave me shenjën e peshores.

Akrepi (23 tetor - 21 nëntor)

table

Një natyre e qetë si ata me shenjën  e akrepit, duan po kështu një stil të thjeshtë në shtëpi, por me shumë komoditet.

Shigjetari (22 nëntor - 21 dhjetor)

blue

Me stil Bohemian, qilima tuk e deri te hartat e botës, të gjitha të mbledhura në shtëpi, do të ishte perfekte për njerëzit me shenjën e shigjetarit./L.F-dritare.net