Gjata: Gent Cakajn nuk e njeh as Google

Juristi Çlirim Gjata i ftuar në “Arena” nga Dritan Hila, tha se kandidati për ministrin e ri të Jashtëm nuk e njeh as Google.

GjataTë heqësh Bushatin dhe të vendosësh këtë Cakajn që me të drejtë e thatë që edhe google e vonon të kthejë përgjigje se kush është. Janë tipike këto lëvizjet e papritura të kryeministrit që kërkush nuk i merr vesh dhe që janë bomba për xhepin e tij dhe kuptohet me pasoja të mëdha për Shqipërinë./oranews/

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 25 shkurt 2020

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.