Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Gaz Paja dhe Ira Seferi zbulojnë si emrin e djalit!

Gaz Paja dhe Ira Seferi zbulojnë si emrin e djalit!

Ditën e djeshme aktori i humorit Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij, Ira Seferi, u bënë prindër për herë të parë. Ira solli në jetë një djalë, dhe mbrëmë çifti kanë zbuluar sesi e kanë quajtur të voglin e tyre.

Djali i Gazit dhe Irës quhet Dard.

"Mirë se erdhe bir! Në emrin tënd, po falënderoj të gjithë ata që uruan dhe u bënë pjesë e gëzimit tonë. Ka baba djalë', shkruan Gazi në Instagram.

View this post on Instagram

Mire se erdhe bir. Ne emrin tend, po falenderoj te gjithe ata qe uruan dhe u bene pjese e gezimit tone. Ka baba Djale ?

A post shared by Gaz Paja (@gazpaja) on

Nga ana tjetër, Ira shkruan: "Na e mbushe zemrën plot Dard! I bekuar qofsh!"./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

Na e mbushe zemren plot Dard! I bekuar qofsh ??????

A post shared by Ira•seferi (@iraseferi) on