Foto/ Meghan Markle, mbretërorja me stilin më të bukur të veshjes!

Dukesha e Sussex feston sot 38-vjetorin e lindjes. Për të shënjuar ditën e saj të veçantë, dritare.net ka sjellë veshjet më mahnitëse të Meghan Markles.

Që para se të bëheshe pjesë e familjes mbretërore, Meghan kurohej deri në detaj, në çdo daje, apo event.

Ndërsa tani që është një mbretërore dhe të gjithë sytë e botës janë mbi të, akoma dhe më shumë.

LEXO DHE :  Rama flet për 2 marsin: Është luks për mua të merrem me çështjen e Presidentit

Veshje nga më të bukurat, të modës së fundit dhe shumë të shtrenjta, dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë, stilin e veçantë të Meghan Markle. Mos e humbisni!/K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.