Foto/ Kanadezët prodhojnë avionët e veçantë, tigër e peshkaqen

Kompania kanadeze e avionëve “Bombardier” ka zgjedhur një mënyrë mjaft origjinale dhe të veçantë për të lyer avionët që ata prodhojnë.

Ata kanë lyer avionët në formën e tigrit, peshkaqenit apo edhe zogut të cilët duken mjaft bukur.

LEXO DHE :  Ai nuk mund të vidhet kurrë/ Skifterët profesionistë rrëmbejnë tualetin 5 milion$ i larë prej floriri

Kreativiteti i kanadezëvë është parë me shumë interes nga miliona njerëz.

Mbi këta avionë mund të shijosh çdo cep të globit, pasi kompanitë që i përdorin variojnë nga “Sëiss International Air Lines” te “Korean Air”./ I.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.