Foto/ Ja si dukeshin të famshmit, kur ishin fëmijë!

Të gjithë jemi kuriozë të zbulojmë sesi kanë qenë të famshmit kur ishin të vegjël. Për disa është e pamundur të mos hapin albumin me fotot e fëmijërisë, dhe t’i kujtoni ato momente të lumtura dhe plot rrengje. Dritare.net ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë, foto të njerëzve të famshëm, kur ishin të vegjël, dhe t’ju tregojmë se edhe ata janë si ne, ose kanë qenë çapkënë si ne./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Video/ Kayne West aspak xhentil, ja çfarë bën pasi puth Kim Kardashian në ashensor!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.