Fansat vërejnë disa detaje dhe zbulojnë gjininë e foshnjës së Meghan

Baby shower-i i Meghan Markle na solli disa pamje të mrekullueshme sesi do të jetë jeta e saj, ku ajo të bëhet nënë.

Fansat e Meghan janë treguar shumë të vëmendshëm për festën e fundit që bëri dukesha e Sussex me miqtë në New York. Ata, pas disa fotove të publikuara të ëmbëlsirave të festës, mendojnë se kanë zbuluar gjininë e foshnjës.

LEXO DHE :  Rezoluta e PPE/ Basha: Kriza sa vjen dhe thellohet, zgjidhja janë zgjedhjet e lira!

meghan-markle-pink-cupcake

Fotot i publikoi të premten nga Darcy Miller, një bukëpjekës. Ai nxori biskotat e festës të cila ishin më shumë në ngjyrën rozë, çka shton dyshimet se foshnja mbretërore mund të jetë një vajzë./E.B-dritare.net

meghan-markle-baby-shower-pink

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.