Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Fansat vërejnë disa detaje dhe zbulojnë gjininë e foshnjës së Meghan

Fansat vërejnë disa detaje dhe zbulojnë gjininë e

Baby shower-i i Meghan Markle na solli disa pamje të mrekullueshme sesi do të jetë jeta e saj, ku ajo të bëhet nënë.

Fansat e Meghan janë treguar shumë të vëmendshëm për festën e fundit që bëri dukesha e Sussex me miqtë në New York. Ata, pas disa fotove të publikuara të ëmbëlsirave të festës, mendojnë se kanë zbuluar gjininë e foshnjës.

meghan-markle-pink-cupcake

Fotot i publikoi të premten nga Darcy Miller, një bukëpjekës. Ai nxori biskotat e festës të cila ishin më shumë në ngjyrën rozë, çka shton dyshimet se foshnja mbretërore mund të jetë një vajzë./E.B-dritare.net

meghan-markle-baby-shower-pink