Europa League/ Chelsea dhe Arsenal triumfojnë, ja të gjitha rezultatet!

 

Janë luajtur mbrëmjen e sotme 4 ndeshjet çerekfinale të Ligës së Europës.

Ndeshjet më të rëndësishme ishin ato mes Arsenalit dhe Napolit dhe Chelseas dhe Slavia Prague.

Arsenali dhe Chelsea kanë arritur që të marrin fitore të merituara.

LEXO DHE :  Rama: Transformatori i energjisë me probleme prej kohësh,  ja si Eliodori shpëton banorët e 3 pallateve!

Më poshtë të gjitha rezultatet./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.