Është kërcënuar apo jo kryeministri? Anti-terrori arreston të riun

Personi që shihni në foto është Andrea Kurti.

Ai është arrestuar dy ditë më parë nga Anti-terrori pasi dyshohet se ka kërcënuar kryeministrin Edi Rama, megjithëse ende nuk dihet se në çfarë forme, pasi ende nuk ka një version zyrtar për ngjarjen.

Burime jozyrtare pranë anti terrorit konfirmuan lajmin për gazetaren e Top Channel, Anila Hoxha./TopChannel

LEXO DHE :  Ndalohen varrezat private në Shqipëri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.