Ermali bën biznes, jo humor/ Reagon Amarda Toska për deklaratën e Bes Kallakut

Edhe pse kanë kaluar disa kohë nga deklarata e Bes Kallakut në emisionin “Shiko kush luan”, ku tha se Ermal Mamaqi bën biznes dhe jo humor, mesa duket, reagimet nuk  kanë mbaruar akoma.

Ndërsa të gjithë janë në pritje të filmit të radhës së Ermal Mamaqit, “I love Tropoja”, ka qenë Amarda Toska ajo që ka reaguar për deklaratën e Besit.

Nga makina, mbrëmë vonë, i bën gëzuar bashkëshortit të saj, Ermalit, duke e uruar për fluksin e kërkesave për bileta dhe duke i thënë se është super biznesmen.

LEXO DHE :  Pas ikjes së Harry-t, mbretëresha ngre në detyrë princin William

“Gëzuar Emal Mamaqi! Po të bëj gëzuar me limonadë sot. Urime sepse mora vesh që ka dyndje në biletat e “I love Tropoja”. E vërtetove edhe këtë herë që je super biznesmen”, ka thënë Ami, si një mesazh i koduar për Besin./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.