E pazakontë/ Liverpul, dy ndeshje zyrtare brenda 24 orëve

 

Liverpool ka bërë një sezon të shkëlqyer, ndërsa është skuadra më e mirë e momentit në Angli.

Së fundmi, trajneri Jurgen Klopp ka aktivizuar lojtarë të rinj në fushë, ndërsa ka thënë se nuk duhet të mendohet vetëm për para por edhe për shëndetin e lojtarëve.

Por, me datën 17 dhe 18 dhjetor, brenda 24 orëve Liverpul do të luajë dy ndeshje zyrtare.

LEXO DHE :  Fake News që po trondit shekullin XXI

Me datë 17 dhjetor të luhet ndeshja e vlefshme kundër Anston Villës e vlefshme për gjysmë finalen e Carabao Cup, dhe  me datë 18 dhjetor ata do të luajnë gjysmë finalen e Botërorit për klube./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.