Dje humbi në zgjedhje, sot Ramush Haradinaj ngjitet në mal

Dje në Kosovë u zhvilluan zgjedhje të parakohshme për të zgjedhur kreun e ri të qeverisë. Me shumicë vote partia e parë doli, Lëvizja Vetëvendosje e Albin Kurtit dhe e dyta Lidhja Demokratike e Kosovës .

Ndërkohë, partia e ish-kryeministrit, të Kosovës, Ramush Haradinaj AAK-ja doli e fundit.

LEXO DHE :  Përgjigjet për të gjithë pyetjet në lidhje me virusin e ri në Kinë!

Një ditë pas zgjedhjeve, Haradinaj ka shkuar për t’u relaksuar në mal. Ai ka ndarë me ndjekësit në Facebook disa foto nga Maja e Njeriut, në Kosovë./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.