Na ndiqni edhe në

Kronikë

Dhunonte gruan dhe djalin 16-vjeçar, arrestohet 45 vjeçari

Dhunonte gruan dhe djalin 16-vjeçar, arrestohet 45 vjeçari

Një 45-vjeçar u arrestua nga efektivët e policisë në komisariatin e Maliqit, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes dhe djalit të tij.

Ardian Sh., 45 vjeç, banues në fshatin Pojan akuzohet se gjatë ditës së sotme në banesë, ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj bashkëshortes së tij 37 vjeçe, si  edhe ndaj djalit të tij 16 vjeçar.

Policia thotë se materialet i kaluan Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Korçë për veprën penale "Dhuna në familje"./D.-Dritare.net