Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Armina Mevlani sapo na tregoi se do të bënte dasmë, por pandemia ia prishi planet

Armina Mevlani sapo na tregoi se do të bënte dasmë, por pandemia

Blogerja e njohur shqiptare, Armina Mevlani, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Momentalisht ajo po shijon pushimet e verës dhe këtë e ka bërë të ditur përmes postimeve të fundit në Instagram.

Armina Mevlani sapo na tregoi se do të bënte dasmë, por pandemia

Së fundmi blogerja ka vendosur t'u përgjigjet pyetjeve të ndjekësve, nëpërmjet opsionit "Ask me a question".

Armina Mevlani sapo na tregoi se do të bënte dasmë, por pandemia

Ndërsa një ndjekëse e ka pyetur Arminën: "E shtyve dasmën për shkak të Covid?", dhe ajo nuk e ka mohuar si fakt.

"Po, sepse mendoj se në një kohë si kjo nuk duhet të organizohen grumbullime. Shumë dasma janë vatra infektimesh për shumë njerëz. Qëndroni të sigurt!", është shprehur Armina.

Armina Mevlani sapo na tregoi se do të bënte dasmë, por pandemia

Pra, dasma paska qenë pjesë e planeve të çiftit, por pandemia paska ndryshuar gjithçka.

E normalisht që një pjesë e mirë e pyetjeve kishin të bënin me Shkelzenin, një fanse kureshtare e pyet për faktin se nuk poston shumë me të fejuarin e saj. Armina ka zgjedhur të sqarojë fansen dhe të tjerët që mendojnë si ajo.

Armina Mevlani sapo na tregoi se do të bënte dasmë, por pandemia

"Instagrami im është i fokusuar në modë dhe lifestyle. Dua ta mbaj jetën private disi larg.", ka shkruar blogerja.

Mesa duket Armina di ta bëjë mjaft mirë dallimin midis punës dhe jetës private./R.P/dritare.net

Armina Mevlani sapo na tregoi se do të bënte dasmë, por pandemia