Biznesmenit i vendosin tritol në shtëpi/ Ja krimi që i mori jetën djalit një vit më parë

Ditën e sotme në banesën e një biznesmeni në Dibër, shtetasit Gazmir Kosiqit, është vendosur një sasi tritoli. Atij i vranë djalin në derën e shtëpisë. Ngjarja ka ndodhur më 20.03.2018, në Maqellarë. Sipas njoftimit të policisë, një vit më parë për këtë ngjarje, 32-vjeçari u qëllua me armë zjarri. Uniformat blu kanë vënë në pranga shtetasin Mahmut Gega, si autori i këtij krimi./l.f-dritare.net

LEXO DHE :  Grabitet stilistja e preferuar e Kate Middleton

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.