Biznesmenit i vendosin tritol në banesë. Një vit më parë i vranë djalin

Në shtëpinë e biznesmenit Gazmir Kosiqi, në Dibër, ka shpërthyer një sasi tritoli. Ende nuk ka informacione zyrtare në lidhje me pasojat e këtij shpërthimi.  Një vit më parë, shtetasit Kosiqi, i kanë vrarë djalin, 32-vjeçarin Elsi Kosiqi. Ai u ekzekutua në mars të 2018, në derën e shtëpisë./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Video/ U heq patentën 135 shoferëve, Policia e Shtetit: Vajza dhe djem, limitoni etjen për shpejtësi!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.