Na ndiqni edhe në

Shkrimet e Dritanit

Bejtaj: Shqiptarët mjafton të marrin rrogën e pensionet, nuk dinë ç'janë PPP-të

Bejtaj: Shqiptarët mjafton të marrin rrogën e pensionet, nuk

Inxhinieri, Edmond Bejtaj, thotë se shqiptarët nuk votojnë për program partie dhe as nuk i shqetësojnë fare koncesionet

I ftuar në "Arena" në RTV Ora, Bejtaj thotë se ata nuk pyesin për ekonominë.

Edmond Bejtaj: Pyesin shqiptarët për ekonominë, sa PPP dha Rama? Po mori rrogën, pensionin, gjelin e detit është në rregull. Nuk e njihni Shqipërinë. Shqiptari nuk e di çfarë është PPP.

Edlira Gjoni: Është gropë që thith lekët e tyre./ I.M-Dritare.net

https://youtu.be/604PuF2lgEU