Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

 Alketa Vejsiu merr rrugën për në Paris, vetëm për të takuar një person special!

 Alketa Vejsiu merr rrugën për në Paris, vetëm për

Me 28 tetor të këtij muaji, vajza e regjisores së njohur Vera Grabockës, festoi ditëlindjen. Ajo nuk mund të ishte pranë së bijës e cila jeton në SHBA, kështu që i bëri asaj një surprizë me të gjithë stafin nga ekrani i TvKlan.

Edhe Alketa Vejsiu, e uroi nga larg, Lindën, por nuk u mjaftua me kaq. Ajo mori rrugën për në Paris, për të festuar bashkë me të. Sot moderatorja ndau një foto së bashku me vajzën e Verës, që e quan një motër, duke i bërë një dedikim të veçantë.

"Takim dhe feste surprize me motren qe do te doja te kisha dhe kam; vajzen me te bukur ne Paris dje, nje nga njerezit me te rralle qe kam njohur ne jete, mamin e dy cunave te papare, dhe gruaja e nje burri qe e adhuron, dhe patjeter dhurata me e mire e jetes qe Vera dhe Timo mund te meritonin!", shkruan Alketa./L.F-dritare.net