Alketa Vejsiu merr rrugën për në Paris, vetëm për të takuar një person special!

Me 28 tetor të këtij muaji, vajza e regjisores së njohur Vera Grabockës, festoi ditëlindjen. Ajo nuk mund të ishte pranë së bijës e cila jeton në SHBA, kështu që i bëri asaj një surprizë me të gjithë stafin nga ekrani i TvKlan.

Edhe Alketa Vejsiu, e uroi nga larg, Lindën, por nuk u mjaftua me kaq. Ajo mori rrugën për në Paris, për të festuar bashkë me të. Sot moderatorja ndau një foto së bashku me vajzën e Verës, që e quan një motër, duke i bërë një dedikim të veçantë.

LEXO DHE :  Në 36-vjetorin e lindjes, Alketa Vejsiu ka një mesazh të fortë, për të gjithë!

“Takim dhe feste surprize me motren qe do te doja te kisha dhe kam; vajzen me te bukur ne Paris dje, nje nga njerezit me te rralle qe kam njohur ne jete, mamin e dy cunave te papare, dhe gruaja e nje burri qe e adhuron, dhe patjeter dhurata me e mire e jetes qe Vera dhe Timo mund te meritonin!”, shkruan Alketa./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.