Ahmetaj: Distancohem nga çdo individ që shet dhe blen votën

Arben Ahmetaj tha në ‘Dritare me Rudinën’ se, distancohet nga çdo individ që shet dhe blen votën.

Arben Ahmetaj: Unë distancohem nga çdo individ që shet dhe blen votën. Prokuroria të hetojë me urgjencë. Unë distancohem. Ne kemi kërkuar në kod, që ta bëjmë kodin dhe ta përmirësojmë që këto të mos ndodhin. E mbani mend Rruzhdien.

LEXO DHE :  Mbyllet për herë të dytë klubi i famshëm në Tiranë

Erl Murati: Ke ardhur në pushtet me devizën e drejtësisë, çfarë keni bërë?

Arben Ahmetaj: Personi dhe prokurori që ka pasur këtë dosje është i asociuar me PD./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.