Zyrtarizohet të mërkurën/ Edi Reja trajneri i kombëtares shqiptare

Sipas prestigjiozes Sky Sport, Edi Reja është tanimë zyrtarisht trajneri i ri i kombëtares shqiptare, pas shkarkimit për rezultate të dobëta të Panuccit.

Drejtimi i teknikëve italian në kombëtaren e Shqipërisë duket se do të vazhdojë dhe do zyrtarizohet për publikun shqiptar këtë të mërkurë, ku sipas Sky Sport Edi Reja dhe stafi i tij teknik do të takohet me përfaqësues të FSHF në Tiranë./D.B.Dritare.net

LEXO DHE :  Emrat/ Krimet e Rënda lënë në burg 21 të arrestuarit e operacionit Limit

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.