Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Zyrtarizohet të mërkurën/ Edi Reja trajneri i kombëtares shqiptare

Zyrtarizohet të mërkurën/ Edi Reja trajneri i kombëtares

Sipas prestigjiozes Sky Sport, Edi Reja është tanimë zyrtarisht trajneri i ri i kombëtares shqiptare, pas shkarkimit për rezultate të dobëta të Panuccit.

Drejtimi i teknikëve italian në kombëtaren e Shqipërisë duket se do të vazhdojë dhe do zyrtarizohet për publikun shqiptar këtë të mërkurë, ku sipas Sky Sport Edi Reja dhe stafi i tij teknik do të takohet me përfaqësues të FSHF në Tiranë./D.B.Dritare.net