Zhvendoset protesta e opozitës, turma niset drejt parlamentit

Kreu i PD, Lulzim Basha në fund të fjalës së tij ka bërë thirrje që të gjithë të ndezin blicet e telefonave dhe të marshojnë drejt Kuvendit.

Protesta e opozitës ka 1 orë e 30 minuta që ka nisur dhe ka qenë relativisht e qetë, ndërkohë Basha ka folur dhe ka thënë që nuk mund të ketë zgjedhje me Edi Ramën dhe krimin që kontrollon vendin dhe parlamentin./e.k-Dritare.net

LEXO DHE :   Të hënën konstituohet këshilli bashkiak, PD Shkodër: Rama të tërhiqet

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.