Ylli televiziv Kylie Jenner, nudo për Playboy

Ylli i televizioneve Kylie Jenner ka pozuar tërësisht nudo për numrin e ardhshëm të revistës Playboy.

Milionerja që ka fituar 1 miliardë dollarë nga suksesi i “Kylie Cosmetics”, ndau me fansat foto nga xhirimet për Playboy.

LEXO DHE :  Kursi i këmbimit valutor, 28 shkurt 2020

Në foto, Kylie pozoi nudo në krah të të dashurit të saj, Travis Scott, ndërsa mban vetëm një kapelë kauboj./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.