Foto/ Ylli i Hollivudit sjell në jetë fëmijën e dytë

Keira Knightley dhe burri i saj, James Righton kanë mirëpritur fëmijën e tyre të dytë. Çifti është fotografuar duke dalë shëtitje, bashkë me fëmijën e tyre të porsalindur në karrocë.

Shtatzëninë e dytë, Keira e konfirmoi në maj, ndërsa mori pjesë në festën Chanel J12 në Paris, kur debutoi për herë të parë.

LEXO DHE :  22 nëntori, Dita e Alfabetit të Gjuhës Shqipe

Ajo u pa për herë të fundit në Londër muajin e kaluar, me barkun e stërmadh./K.C/dritare.net

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.