Vuante nga depresioni, vret veten 49-vjeçari në Tiranë

Foto ilustruese

Një  ngjarje e rëndë është shënuar në Tiranë. Një 49-vjeçar me iniciale A.B., është vetëplagosur me armë gjahu. Ai u dërgua në spital për të marrë mjekimin e nevojshëm, por humbi jetën për shkak të plagëve të marra.

LEXO DHE :  Virusi tek dera, a mund të shpëtojmë?

Shkak i vetëvrasjes dyshohet të ketë qenë depresioni.

Grupi hetimor  po vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.