Video/ Rezart Veleshnja: Ja pse gratë jetojnë më gjatë se burrat!

Shkenca e ka provuar, gratë jetojnë më gjatë se meshkujt. Kjo është e vërtetë për shumë vende në botë.

Së fundmi aktori i humorit, Rezart Veleshnja ka postuar në Instagram një video, ku tregon teorinë e tij, se pse gratë jetojnë më gjatë se burrat.

LEXO DHE :  Bukuri e fshehur, një kremtim për gratë myslimane

“Gratë jetojnë më gjatë, se s’kanë gra!”,- thotë Rezarti. Po ju si mendoni?/K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.