Video prekëse/ Alvini kërkoi gjyshin në kamp dhe ëndrra ju bë realitet!

 

Gjatë kohës kur Alvin Berisha ndodhej në kampet e ISIS, në Siri, gjatë takimit me babain e tij, ai kërkoi që ta çonin tek gjyshi.

Dëshira e Alvinit të lirë tanimë, u bë realitet.

LEXO DHE :  Ngjela: Meta do destabilizimin e Shqipërisë, po kërkon ndihmë nga ruso-serbët

Pas lirimit, gjyshi i Alvinit ka udhëtuar nga Shqipëria, për ta takuar nipin e tij të vogël, që nuk e shikonte prej 5 vitesh./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.