Video/ Aksident masiv, përplasen 5 makina në Fier

5 makina janë përshirë në një aksident këtë të martë, në qytetin e Fierit. Nga aksidenti nuk pati të lënduar në njerëz. Aksidenti ka ndodhur në bulevardin “Jakov Xoxa” në afërsi të Shtëpisë së të Moshuarve, një rrugë mjaft e frekuentuar në lagjen “Liri”. Në një video të marrë nga “balkanweb’  shihet si janë aksidentuar makinat në Fier./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  I dënuar në Itali/ Valdrin Pjetri jep shenjat e gishtave në policinë e Shkodrës

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.