Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Video/ Lakuriq duke u puthur, Iva Aliko dhe Kallashi thyejnë rrjetin

Video/ Lakuriq duke u puthur, Iva Aliko dhe Kallashi thyejnë rrjetin

Ajo pozoi tërësisht nudo dhe leu trupin me xixa ngjyrë gold duke mos i lënë vend imagjinatës së ndjekësve të saj. Bëhet fjalë pikërisht për kërcimtaren Kallashi, e cila ngjall gjithnjë interes të madh sidomos tek ndjekësit meshkuj me format e saj bombastike.

Një tjetër mike-rivale e saj është edhe Iva Aliko, një personazh shumë i përfolur në media për jetën luksoze dhe lidhjet e bujshme me politikanë. Edhe ajo feston ditëlindjen sot e ka vendosur të thyejë rrejtin me gjestet e saj. Dy vajzat janë takuar dhe Iva i ka dhuruar një puthje të nxehtë Kallashit për ditëlindje./d.m-dritare.net

https://www.instagram.com/p/Bkan8deF4yu/?taken-by=xing.al