Video/ Lakuriq duke u puthur, Iva Aliko dhe Kallashi thyejnë rrjetin

Ajo pozoi tërësisht nudo dhe leu trupin me xixa ngjyrë gold duke mos i lënë vend imagjinatës së ndjekësve të saj. Bëhet fjalë pikërisht për kërcimtaren Kallashi, e cila ngjall gjithnjë interes të madh sidomos tek ndjekësit meshkuj me format e saj bombastike.

Një tjetër mike-rivale e saj është edhe Iva Aliko, një personazh shumë i përfolur në media për jetën luksoze dhe lidhjet e bujshme me politikanë. Edhe ajo feston ditëlindjen sot e ka vendosur të thyejë rrejtin me gjestet e saj. Dy vajzat janë takuar dhe Iva i ka dhuruar një puthje të nxehtë Kallashit për ditëlindje./d.m-dritare.net

View this post on Instagram

Kallashi dhe Iva Aliko festojne sot ditelindjen😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

LEXO DHE :  Vëmendja kësaj here nuk i takon më Jonida Maliqit, por mamasë së saj

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.