Video/ Ja reagimi i Zërit kur dëgjon këngën Coco Jumbo të Gjikos!

Gjiko është ndër reperët më të pëlqyer në Shqipëri dhe Kosovë. Ai është i martuar me moderatoren e njohur, Elita Rudi dhe kanë një djalë me emrin Zëri.

Raporti që Gjiko ka me të birin është fantastik. Shpeshherë reperi poston në rrjete sociale foto dhe video me djalin e tij, duke qeshur, luajtur, kënduar.

Sot ai ka postuar në Instagram një video të ëmbël.

LEXO DHE :  Shi dhe borë/ Ja si do të jetë moti sot!

Gjiko i këndon Zërit këngën “O Sole mio”, por vogëlushi nisi të qajë. Sapo dëgjon këngën e babait, “Coco jumbo”, Zëri nis të qeshë./K.C/dritare.net

 

View this post on Instagram

 

Djali bObit vet 🤣❤️ O Sole mio vs Coco jumbo 🔥

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.