Video/ Inaugurimi i “Air Albania Stadium”, Era Istrefi bën prova para ceremonisë

Sot do të inaugurohet Stadiumi Kombëtar, Air Albania. Kuq e zinjtë do të përballen me ekipin e Francës. 5 këngëtarë do të performojnë mbrëmjen e sotme në inaugurimin e stadiumit.

Do të jetë Era Istrefi e para që do të këndojë  këngën zyrtare të FIFA World Cup 2018, “Live it up”.

LEXO DHE :  Kursi i këmbimit valutor, 7 dhjetor 2019

Ndërkohë një video ka dalë së fundmi, ku shihet Era teksa bën përgatitjet e fundit për sonte./K.Cdritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.