Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Video/ Dy goditje dhe... WOW çfarë ‘knock-uot’-i

Video/ Dy goditje dhe... WOW çfarë ‘knock-uot’-i

Douglas Lima dy herë kampioni i peshave të lehta në Bellater, e ka dorëzuar titullin pas vetëm dy goditjeve  vrastare të Michael Venom.

Britaniku përfitoi nga hutim i kampionit Lima dhe i dha dy goditje të forta duke e hedhur në tapet, informond Dritare.net.

Venom e goditi Liman në këmbë duke e rrëzuar pastaj e goditi në kokë duke e fituar ndeshjen me Knock- out./e.k-Dritare.net

View this post on Instagram

Douglas. Is. One. Bad. Man. @phenomlima advances to the finals of the BellatorWGP!

A post shared by Bellator MMA (@bellatormma) on