Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Video/ Bes Kallaku hyn në farmaci si Skifteri, shihni reagimin e italianëve!

Video/ Bes Kallaku hyn në farmaci si Skifteri, shihni reagimin e

Një pjesë e xhirimeve të filmit 'Flaco', të aktorit, Bes Kallaku po kryhen në Itali.

E ndërkohë, të papriturat e të qenit prind të bëjnë të shkosh me grimin e rolit, në farmaci.

Xhensila i tha Besit se duhet të shkojnë urgjent në farmaci për të marrë diçka që u duhej për Ajkën e vogël. Nga nxitimi, Besi shkoi me grimin si Skifter. E ndërkohë, Besi tregon reagimin qesharak të farmacistes sapo ajo e pa dhe të italianëve që ishin aty brenda/K.C/dritare.net

[video width="480" height="848" mp4="https://dritare.net/wp-content/uploads/2019/09/WhatsApp-Video-2019-09-18-at-21.21.59.mp4"][/video]