Veshjet triumfatore gjatë mbrëmjes së fundit të Festivalit të Kanës

Festivali i Kanës pas një maratone 11 ditore ka ulur siparin ditën e djeshme, duke ndarë një sërë çmimesh. Çmimin kryesor “Palmën e Artë” e fitoi filmi suedez “The Square”.

Gjatë këtij festivali patëm mundësi të shikojmë  veshjet e mrekullueshme të mjaft yjeve. Këtu veçojmë sidomos Monica Bellucin, me fustanin e saj të dizenjuar nga Stella McCartney.  Eva Green me një fustan të dizenjuar nga Alexander MacQueen, Ume Thurman me një fustan të Atelier Versaçe etj.

LEXO DHE :  Princi Harry merr titullin e ri, ashtu si nëna e tij 24 vjet më parë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.