Veshjet më të bukura të yjeve, në American Music Award!

American Music Award mblodhi mbrëmjen e djeshme të gjithë yjet amerikanë. Artistët e njohur të muzikës mbërritën në tapetin e kuq gjithë shkëlqim, të veshur e kuruar në pamjen e tyre.

(Foto nga Rodin Eckenroth/FilmMagic)

Por kush ishte veshur më bukur mbrëmë? Këtë jua tregon dritare.net, në galerinë më poshtë. Duke filluar nga Dua Lipa, Kesha e te Billie Elish, shikoni si u veshën yjet në American Music Award./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Për ata që janë në siklet, pse po dalin për Metën më 2 mars!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.