Veshjet më të bukura të javës, nga zonjat mbretërore!

Kjo javë ka qenë shumë e bukur, pasi zonjat tona mbretërore na ka mrekulluar me veshjet e tyre. Me ngjyra nga e verdha në rozë, ato na kanë befasur, sidomos dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton dhe dukesha e Sussex, Meghan Markle.

LEXO DHE :  Angela Martini: Njerka më trajtonte si Borëbardhën, 10 vjeçe disa burra tentuan të më rrëmbenin

Në galerinë më poshtë, ne të dritare.net ju kemi sjellë veshjet më të bukura të javës, nga zonjat mbretërore. Mos i humbisni./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.