Veshjet më të bukura të javës, nga zonjat mbretërore!

Si çdo herë, edhe këtë të diel, dritare.net ju ka sjellë në foto veshjet më të bukura të javës nga zonjat mbretërore.

Si gjithmonë të mrekullueshme, ato janë shfaqur këtë javë në publik tepër elegante dhe me stil.

LEXO DHE :  Në Shqipëri “Komandant” Haradinaj, është thjeshtë një ushtar i Metës dhe Berishës

Nga fustanet e gjatë, palltot shik e deri te kostumet elegante, shikoni në galerinë më poshtë kombinimet më të bukura nga zonjat mbretërore./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.