Veshjet më të bukura të javës  nga zonjat mbretërore!

Edhe këtë javë në takime të ndryshme të zonjave mbretërore ajo që është vënë re janë veshjet e tyre të mrekullueshme. Njëngjyrëshe apo me lule, nëse keni qenë në mëdyshje për të zgjedhur një veshje që t’ju bëjë të ndjeheni sa më mirë, këto janë idetë perfekte. Që nga Dukesha Meghan, që ka shkëlqyer me një fustan ngjyrë vjollcë, Princesha Beatrice, deri te Kontesha e Wessex,  këto ishin veshjet më të bukura të javës nga zonjat mbretërore./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Mesazhi i psikologes për të prekurit nga tërmeti: Jemi në terren, na shfrytëzoni!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.