Vdes në gjumë futbollisti shqiptar!

Futbollisti shqiptar që prej vitesh ishte shpërngulur në Itali, Aldi Cala, është  gjetur i vdekur në dhomën e tij të gjumit nga prindërit. Mediet italiane raportojnë se një natë më parë ai kishte kaluar natën me shokët. Ndonëse prindërit e kanë dërguar atë me urgjencë në spital, ishte shumë vonë për ta mbajtur në jetë. Mendohet se ai ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.  24-vjeçari, ka qenë pjesë e skuadrës Folgor Marlia./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Hëngri picë pa e ditur se ka proshutë, vegani pëson traumë psikologjike

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.