Urimi i ëmbël i Eni Koçit, për ditëlindjen e Gencit

Lidhja e këngëtares Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj ka qenë një nga më të komentuarat këtë vit, në mediat rozë.

Sot Genc Prelvukaj ka ditëlindjen dhe bën 38 vjeç. Një urim të shkurtër, por me dashuri i ka bërë Eni, Gencit.

LEXO DHE :  Blushi fton Manjën në Presidencë: Do të bashkohesh me popullin kundër grushtit të shtetit

“E bekuar që të kam në jetën time. Gëzuar ditëlindjen dashuri. Ji gjithmonë i mrekulluesëshëm”, shkruan Eni në Instastory./E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.