Tragjike/ Bashkë me basketbollistin humb jetën edhe vajza e tij

Ikona e Basketbollit NBA, Kobe Bryant, 4mësohet se ka humbur jetën ditën e sotme. 41-vjeçari, mësohet se ka ndërruar  jetë si pasojë e përplasjes se helikopterit ku ai udhëtonte në Calabasas, California, informon dritare.net. Bashkë me të në helikopter ishin edhe 4 persona të tjerë. Mes tyre raportohet se ishte edhe vajza e tij 13-vjeçare,  Gianna e cila ka ndërruar jetë.

LEXO DHE :  Fatma Methasani, shëtitje me të birin, në natyrë!

Nga rrëzimi i helikopterit nuk mbijetoi asnjë person. Dëshmitarët okularë, thanë se kanë parë helikopterin duke u rrëzuar. Shkaku rrëzimit të tij nuk dihet ende, ndërsa po hetohet për të mësuar më shumë për këtë tragjedi./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.