Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Toyota Yaris/ Lirohen të gjithë të akuzuarit

Toyota Yaris/ Lirohen të gjithë të akuzuarit

Gjykata e Tiranës ka ndërruar masën e sigurisë për të gjithë të dyshuarit për dosjen e bujshme "Toyota Yaris"

Gjykata ka liruar të gjithë të akuzuarit, duke vendosur  vendosur “Detyrim Paraqitje” për kushërinjtë e shpallur në kërkim ndërkombëtar, Elvis dhe Alfred Vladin, si dhe për biznesmenin Alban Mollaymeri, Agim Çekajn, Klevis Cani dhe Edi Lika./ I.M-Dritare.net