Tërmetet në Tiranë e Durrës, 68 të plagosur

Lëkundjet e fuqishme të tërmetit në Tiranë e Durrës, përveç dëmeve materiale, ka shkatuar dhe dëme njerëzore, duke lënduar shumë njerëz.

Nga tërmetet në total janë plagosur 68 persona, ku 52 janë regjistruar në Tiranë. Kujtojmë se deri tani janë regjistruar tre tërmete./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Fotot e 19 vajzave që bënë çmenduri për një foto perfekte!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.