Tendencat e modës së kësaj vere, janë frutat. Ja kombinimet me in!

Tendencat e modës së kësaj vere, janë frutat. Bluzat, fustanet, rrobabanjot të gjitha kanë si figura frutat e ndryshme.

Nëse doni të keni një look sa më ‘in’, mos harroni të shtoni këtë detaj.

Çantat me figurën e limonit, me ananas apo një palë vëthë me qershi janë disa ide si të kombinoni veshjen tuaj. Për më tepër, kjo modë e re që është përhapur në të gjithë tregun e modës, kanë një të veçantë.

LEXO DHE :  33-vjeçari gjerman, preket nga koronavirusi pa shkuar në Kinë

Nuk iu duhet që të shpenzoni shumë dhe mjaft lehtë me një look të tillë ju mund të dukeni shumë bukur. Ja disa ide: 

 

 

 

 

 

 

 

 

dritare.net/L.F

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.