Temperatura të larta, ja si do të jetë moti sot!

Orët e paradites do të karakterizohen nga moti i kthjellët dhe i nxehti në të gjithë territorin e vendit. Por pjesa tjetër e ditës do të sjellë vranësira të lehta e kalimtare, në zonat malore dhe lindore. Nga ‘meteoalb’ mësohet se, temperaturat do të mbeten konstante, duke bërë që maksimalja të jetë 39 gradë celsius./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Pse udhëheqin kaq shumë burra të paaftë?

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.