Të gjithë zemërthyer për Kobe Bryant/ Legjendat nuk vdesin kurrë

Zemërthyer, kështu kanë shkruar miliona njerëz nga e mbarë bota për humbjen e parakohshme të legjendës së basketbollit, Kobe Bryant. Një lajm i tmerrshëm, ku si pasojë e një aksidenti me helikopterin e tij privat, humbën jetën edhe 4 persona të tjerë, në mes tyre edhe vajza e basketbollistit, 13-vjeçarja Gianna. Fansa, kolegë, njerëz që janë motivuar prej tij,  kanë mbushur rrjetet sociale, me foton e Kobë, duke shkruar se legjendat nuk vdesin kurrë./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Ja si do të jetë moti, sot!


Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.