Takim i niveleve të larta/ Në Tiranë drejtuesit e inteligjencës së NATO, diskutim për situatën politike në vend

Sot në Tiranë është zhvilluar një mbledhje me krerët e Shërbimeve Inteligjente Ushtarake të të gjithë vendeve anëtare të NATO-s (Komiteti i Inteligjencës Ushtarake të NATO).

Në takimin e paradites ku është diskutuar edhe situata politike në vend ka marrë pjesë edhe ministrja jonë e Mbrojtjes, Olta Xhaçka.

LEXO DHE :  Shënohet viktima e parë e koronavirusit në Itali

Mes krerëve të Shërbimeve Inteligjente është biseduar për situatën politike në vend ku Xhaçka i ka informuar në lidhje me zhvillimet e ndodhura muajt e fundit në Shqipëri./e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.