Superliga, Skënderbeu mposht Flamurtarin

Skënderbeu mundi Flamurtarin dhe  kthehet në Korçë me tre pikë pas fitores 2-0. Golat e Krasniqit dhe Oto Xhonit vulosën suksesin bardhekuq, që tashmë merr i vetëm kreun e renditjes.

Golat janë shënuar në pjesën e dytë, përkatësisht në minutën e 73 nga Kraniqi dhe në minutën e 86 nga Oto Xhon./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Blendi Klosi: Ujërat termale të Bënjës, plot turistë!

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.